Suspenzija za Osmanagića

Fudbalski klub Novi Pazar suspendovao je do daljeg prvotimca Amera Osmanagi?a zbog nedoli?nog ponašanja za vreme utakmice protiv Jagodine, re?eno je u tom superligašu. Ovaj vezni fudbaler je kažnjen zbog reakcije po?etkom drugog poluvremena, kada je napuštaju?i teren posle izmene pocepao dres.

“Igra? je svojim postupkom naneo uvredu klubu i gradu. To nije njegov prvi prekršaj, nedavno je sankcionisan nov?ano na predlog šefa stru?nog štaba Zorana Mari?a. Osim što je suspendovan, dat je predlog da opet bude nov?ano kažnjen“, navode u novopazarskoj upravi.

Osmanagi? je u 55. minutu utakmice 31. kola Super lige Srbije izme?u Novog Pazara i Jagodine, pri rezultatu 1:1, cepanjem dresa izrazio nezadovoljstvo jer je odlukom trenera Mari?a mesto u timu morao da ustupi Nemanji Vidi?u.

Pazarci su pobedili Jagodinu sa 3:2, pa zauzimaju 10. mesto na superligaškoj tabeli, odnosno drugo u plej-aut grupi. Novi Pazar ?e u slede?em kolu gostovati OFK Beogradu.